Oxygenium.pl

Strefa Outdooru

Outdoor Adventure

Trzy Żywioły Outdooru

Frower Power

Dwukołowe lewitacje

Skala Trudności G3RSporty przestrzenne


Nurkowanie
Zakrzówek


Trail Marathon
Mogielica


Snowboard
Kasprowy


Snowboard
Tatry Zach. SKvs.PL


Adventure Racing
Rajd 360 - Beskid Śląski


Winter Treking
Tatry Zachodnie


Trailrunning
Tatry Zachodnie SK


Treking
Góra Cyc - Góry Atbaj


Nurkowanie | Freediving
Morze Czerwone


Treking
Gebel St Katrin - Synaj


Wyprawa wspinaczkowa
Pakistan 2008


G3R Wallpapers
Stoh - panorama by Wojtek 'Failo' Zdebski
Tapety pulpituPanoramy
Stoh - panorama by Wojtek 'Failo' Zdebski
Zobacz galerie górskich panoramPanoramy 360°
Szymoszkowa FR
Big Berta
| KładkiFilmiki
(kliknij prawym i użyj funkcji "Zapisz element docelowy jako...")

2008-00-30
Vlk. Choc [24.3MB]
2008-00-30
Szczebel [6.6MB]


Top Secret


Przemierzając góry, udaje nam się zatrzymać czas i rozglądnąć dookoła. Świat jest piękny i górskie panoramy są tego najlepszym dowodem. Zapraszamy do naszej galerii panoram!

Mała Fatra widziana ze szczytu Stoha

Pasmo słowackiej Małej Fatry widziane ze szczytu Stoha, jedego z piękniejszych szczytów u naszych południowych sąsiadów. Widoczny na zdjęciu najwyższy szczyt Małej Fatry, Velky Krivań. Wrzesień to najlepsza pora na wysokogórski frirajd!
(foto: Wojtek Zdebski)

Zimowa panorama Tatr i Podhala z Lubonia Wielkiego

Magiczne grudniowe późne popołudnie, widziane z bezimiennej polany na południowym stoku Lubonia Wlk. Zachodzące słońce oświetla całe Podhale, doskonała widoczność pozwala na podziwianie całej panoramy Tatr.

Giewont i Tatry z polany Szymoszkowej

Mało kto z przejeżdżających najlepszą freeride'ową trasą Cruella na stromych stokach Gubałówki ma czas na podziwianie tej pięknej panoramy. Szymoszkowa FR oferuje nie tylko świetne tereny do jazdy...

Wiatrołom na Policy

Bezlitosne huraganowe wiatry powaliły miliony drzew w polskich i słowackich górach. Nie oszczędziły ani Tatr ani Beskidów. Paradoksalnie, dzika siła natury sprawiła, że możliwe jest oglądanie pięknej panoramy na Babią Górę i Czyrniec ze szczytu Policy.

Pozostałe panoramy, aby obejrzeć zdjęcia wystarczy kliknąć na ikony. Już wkrótce kolejne fotografie.

Dolina Vratna/Mała Fatra

Mała Fatra i Dolina Vratna widziana ze Snilovskich Rozstajów, w drodze na szczyt Velkiego Krivania. W tle strzelisty szczyt Wielkiego Rozsutca.

Stoh (stóg siana)

Porośnięty jednynie trawą słowacki Stoh to jedno z najpiękniejszych miejsc w całej Fatrze. Podejście jest mordercze a zjazd bardzo stromy, brak drzew potęguje poczucie przestrzeni. Big mountain freeride w najlepszym wydaniu. (foto: Wojtek Zdebski)

Diablak (Babia Hora)

Kamienny szczyt Babiej Góry jest zwykle wyjątkowo niegościnny. Lodowe wiatry chłostają ten samotny, najwyższy szczyt Beskidów nawet latem. Granią wiedzie jeden z najtrudniejszych szlaków, zjazd z samego szczytu wymaga trialowej precyzji i mistrzowskiego opanowania roweru.

Szczebel i Luboń Wielki

Na tle płonącej łuny na niebie, czarne sylwetki dwóch wybitnych szczytów Beskidu Wyspowego. Obie góry oferują jedne z najtrudniejszych beskidzkich szlaków. Warto się tam znaleźć i spróbować sił.

Beskid Żywiecki z Wielkiej Rycerzowej

Żółte wyblakłe trawy dominują w panoramie Beskidu Żywieckiego zrobionej z podejścia pod Wielką Rycerzową. Wwidoczne pasmo Rysianki i Romanki, grzebiet Pilska a w oddali masyw Babiej Góry,

Worek raczański, Hala Małej Raczy

Rejony Wielkiej Raczy to najdalszy zakątek Beskidu Żywieckiego. Okolica zwana "workiem raczańskim" oferuje świetne singletracki, piękne panoramy. Niestety rejon należy do często uczęszczanych przez turystów, zwolennicy samotności będą zawiedzeni.

Czoło Turbacza

Popularna wśród turystów polana na szlaku z Turbacza, z której rozciąga się widok na Gorce. Jedno z miejsc rydyku owiec w tym rejonie. Trzy panoramy.

Kraków/Zakrzówek

Skałki Twardowskiego w rejonie Zakrzówka to popularne miejsce spaceru setek krakowian. Dla rowerzystów pełna gama ścieżek od asfaltowych i leśnych do extremalnych skałek i kilkumetrowych dropów.